Yaşam

Erdal Beşikçioğlu yönetmenliğinde ‘Otomatik Portakal’ rapçilerle sahnede.

Elvin ve Erdal Beşikçioğlu’nun uyarlayıp yönettiği ‘Otomatik Portakal’, Şanışer, Sokrat St, Ados, Kamufle, Redo ve Müjde Kızılkan gibi rap ve alternatif pop müzik sanatçılarını 18 kişilik koroyla sahnede buluşturuyor.

Başroldeki Alex’i Şanışer (Sarp Palaur) ‘Otomatik Portakal’ın solistliğinde Sokrat St (Samet Gönüllü), Ados (Adem Oslu), Kamufle (Basri Fırat Bayraktar), Redo (Burak Kaya) ve Müjde Kızılkan. olacak. Ünlü müzisyenler, “Otomatik Bir Portakal” için besteledikleri yeni şarkıların yanı sıra, oyunculuk ve dans performanslarıyla da rap müziği deneyimleyecekler.

Beliz ve Ünsal Coşar’ın çevirdiği Otomatik Portakal’da Ünsal Coşar, Fatih Sönmez ve Selin Zafertepe de yer alıyor.

Tatbikat Sahne’nin kuruluş amacına bağlı kalarak, müzikalin 18 kişilik koro ekibi, yeniden genç oyuncu gösterip yetiştirme niyetinden uzaklaşmadan, birçok farklı okuldan mezun ve eğitim görmüş genç oyuncu adaylarından oluşturuldu.

Yardımcı yönetmenler Selin Tekman ve Fatih Sönmez, koreografi Tan Temel ve Evrim Akyay, ışık tasarımı Yakup Çartık, dekor tasarımı Barış Dinçel, kostüm tasarımı Eylül Gürcan, image mapping Can Akyürek ve afiş tasarımı Hande Şiri’ye ait.

A Clockwork Orange, 28 Eylül’de Violent PSM’de seyirciyle buluşacak. (KÜLTÜR SANAT HİZMETİ)

salihli-ajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu