Haber

Messi açıkladı: Barselona’ya dönecek mi?

Arjantinli futbolcu, Barcelona’da emekli olmak istediğini ancak ekonomik sebeplerden dolayı bunun mümkün olmadığını belirterek, “Barça’ya dönmeyi, oradaki hayatımı, her zaman istediğim gibi orada emekli olmayı düşündüm ama bu oldu. mümkün değil.”

Barça ve Messi’nin babası bu olasılık hakkında görüşmelerde bulundu ancak sonunda bir anlaşmaya varılamadı. Çünkü Barcelona maaş tavanı sorunu nedeniyle Messi’ye lisans garantisi verememişti ve Leo sonunda Inter Miami’ye gitmeyi tercih etti.

MLS’e verilen ara nedeniyle Ocak ayından itibaren Barça’da kiralık olarak oynama ihtimali de sorulan Messi’ye çok net yanıt verdi: “Böyle bir ihtimal yok.”

Xavi’nin Barça’sı hakkında Messi, takımı takip ettiğini ve iyi geliştiklerine inandığını açıkladı.

“Açıkçası onları Paris’teyken yaptığım gibi takip ediyorum. Bence takım, Xavi’nin gelişinden sonra genç oyuncuların yanı sıra Lewandowski ve Koundé gibi daha deneyimli oyunculardan oluşan bir karışımla iyi bir gelişme gösterdi. Genç oyuncular mükemmel bir seviyeye sahip. “İyi bir takım var ve bu yıl harika şeyler yapma şansları var.”

Arjantinli oyuncu ayrıca “Bu benim son Ballon d’Or’um olabilir” diyerek açıklık gösterdi ancak 2026 Dünya Kupası’nda Arjantin ile tam kondisyonla oynama ihtimali daha yüksek. (HABER MERKEZİ)

karatasajans.xyz

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu